Vývoj webu

Náš web prošel dlouhou řadou změn až jsme nakonec zůstali u redakčního systému Joomla!.

Jestliže jste navštěvovali web od jeho vzniku mohli jste si všimnout že web běžl na redakčním/blogovacím systému wordpress.

 

Wordpress

Wordpress je nejpoužívanější redakční systém. Teď si asi řikáte proč jsme web nenechali na wordpressu. Neučinili jsme tak, protože wordpress je velice jednoduchý a vznikají na něm spíše menší weby nebo blogy, ale jsou taky případy kde na wordpressu běží větší portály, ale těch je zdaleka méně než u joomly.

Joomla!

Joomla je 2. nejpoužívanější CMS na světě. Pracují na ní weby např. Harvardské univerzity, MTV nebo naší školy. Většina „wordpresáků" si ztěžuje na nepřehlednost administrace v joomle je pravda že je trochu složitější, ale zase je obsáhlejší než u wordpressu.

Náběr adminů

Jelikož jsme na web 3 a já ještě musím předělat web naší školy potřebovaly by jsme menší výpomoc, na této STRÁNCE můžete předvést své umění na nejnovější vývojářské verzi  joomly! registrovaní uživatelé jsou admini a pokuď se zaregistrujete stanete se adminem, myslim na vývojářské verzi

WEB

Web zná každý člověk.Denně projde aspoň 10 stránek ve ,kterých je

Číst dál...

 

             

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich