Vývoj webu

Náš web prošel dlouhou řadou změn až jsme nakonec zůstali u redakčního systému Joomla!.

Jestliže jste navštěvovali web od jeho vzniku mohli jste si všimnout že web běžl na redakčním/blogovacím systému wordpress.

 

Wordpress

Wordpress je nejpoužívanější redakční systém. Teď si asi řikáte proč jsme web nenechali na wordpressu. Neučinili jsme tak, protože wordpress je velice jednoduchý a vznikají na něm spíše menší weby nebo blogy, ale jsou taky případy kde na wordpressu běží větší portály, ale těch je zdaleka méně než u joomly.

Joomla!

Joomla je 2. nejpoužívanější CMS na světě. Pracují na ní weby např. Harvardské univerzity, MTV nebo naší školy. Většina „wordpresáků" si ztěžuje na nepřehlednost administrace v joomle je pravda že je trochu složitější, ale zase je obsáhlejší než u wordpressu.

Náběr adminů

Jelikož jsme na web 3 a já ještě musím předělat web naší školy potřebovaly by jsme menší výpomoc, na této STRÁNCE můžete předvést své umění na nejnovější vývojářské verzi  joomly! registrovaní uživatelé jsou admini a pokuď se zaregistrujete stanete se adminem, myslim na vývojářské verzi

Rozebírání PC

POZOR: Na rozebírání si vybírejte staré nebo nefungující počítače

Číst dál...

 

             

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich